Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hrubá stavba

Najde se někdo kdo má zkušenosti se stavbou rodiného domu z vápenopískových bloků KM beta ?Jak se z toho staví, jak se v tom bydlí a jak se dělají drážky na vnitřní instalace? Budem stavět a rozhodujem se mezi Yttongem a KM beta blokem. Poradíte?:-)

KM Beta... hmmm... :-/

Jak se v tom bydlí nevím, jen jsem stavěl.
Tedy staví se z toho vcelku obstojně, Pokud využijete všech dostupných tvarovek a minimálně řežete. V momentě, kdy budete muset hodně řezat, pak je problém. Diamanty na tom hoří, jako o život. Na příčkách z nízkých formátů jsme si pomohli lámačkou na zámkovou dlažbu, Vysoké obvodové jsme museli bohužel řezat. Naštestí řezání nebylo mnoho. To nejlepší nás ale teprve čekalo v podobě drážek pro instalace. Myslím že by to poradna.cz neunesla, kdybych mněl všechno dopodrobna popsat a doufám že už nemusím více dodávat...