Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lak na ohrádku ke kamnům?

Prosím, potřebuji radu, kvůli dětem manžel vyrobil dřevěnou ohrádku ke krbovým kamnům, je z klasických kupovaných plotovek, chtěla bych ji lakovanou (Sportakryl vodou ředitelný), není to proti nějakým bezpečnostním předpisům? Na jedné straně bude ohrádka kamnům dost blízko (cca 20cm). Děkuji za postřehy.

Souhlasím s Rce. Trochu víc zatopíte a je po srandě. Navíc i ten Sportakryl vystavený horku tvoří bubliny a příšerně smrdí (vlastní zkušenost). Přimlouval bych se za něco podobného tepaným mřížím (polotovary jsem viděl tuto sobotu v OBI (a sakra, neplacená reklama :.( ).