Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto čištění střechy od mechu

Dobrý den,
co byste mi poradili na vyčištění eternitové střechy,která je porostlá lišejem a mechem? Přemýšlela jsem na vapkou,ale nemám tušení,jaký má mít výkon,a jak nejlépe se na střechu dostat,nebo zda používat nějaký žívavinový prostředek? A co natěr?Máte někdo zkušenosti? Původně jsme si na to chtěli vzít firmu,ale čištění vap systémem,silikonová vrstva a nátěrf by nás vyšel na 90 000Kč.No to nejsem blázen.

Zde bych si dovolil upozornit,
že ty krystaly musí být opravdu nazelenalé a ne narezlé, protože milý síran, tuším železnatý, podléhá "korozi" takže když to leží někde ve vlhkém skladu od pádu železné opony tak to už skalice moc není, ikdyby to prodavač tvrdil stokrát.