Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Oprava smaltovaného dřezu

Zdravím všechny,
jedná se o dřez babičky, chtěla by nový, ale kvůli tvaru by se musela měnit i pracovní deska a to zase nechce. Takže bych se ho chtěl pokusit alespoň opravit. Jde hlavně o dno dřezu, to je celé odřené.
Tak se chci zeptat jestli máte někdo nějaké zkušenosti s postupem či výrobkem.

Předem všem moc děkuji

Nejsou dřezy nějak rozměrově/tvarově typizované? Neznám jediného člověka, který by se se starým dřezem patlal. Chce to koupit nový nerez a případně babičce udělat radost a pořídit i novou desku.
;-)

edit:
Ještě mě napadlo, zkuste ten dřez vyfotit, ať víme jak vypadá a uveďte rozměry.
Třeba se najde ve vašem blízkém okolí hodná duše, které se někde válí ten samý skoronový, nevyužitý a podarovala by jej.
Já sem takhle od jedné staré paní za dvě láhve dobrého vínka získal nepoužité "dřezy", do starého "dvojmyčáku", který je komplet ze dřeva a ideální někam na chalupu ...
:))