Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Broušení vany

Mám v pronajatém bytě postarší vanu. Má již něco za sebou. Hlavně tedy spodek vany je takový divně drsný, už jsem si odřel, ehm, pozadí:.(... Dá se s tím něco udělat, třeba přebrousit jemným šmirglem, tím, co se používa s vodou na auta? Je to takový provizorní řešení, než dohodnu s majitelem rekonstrukci (nátěr nebo plastová vložka).

Dneska jsem prolejzal spreje barev v Hornbachu, viděl jsem tam za Kč 99,- speciál sprej s bílou barvou na opravy smaltovaných van. Aby to k něčemu vypadalo, tak bych to odprejsklé nejdřív vytmelil nějakým epoxidovým tmelem a přebrousil, aby to nevystouplo skrz lak.