Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podlaha na balkone

podlaha na panelakovem balkone uz vypada prachbidne :x: . odreniny, fleky od kdeceho. nenapada nekoho jak zlepsit jeji vzhled? koberec nechci ten by tam za chvili schnil kdyz venku kazdou chvili prsi a nebudu prece luxovat balkon ::) .

Dlazba!

(Jinak onehda to resil znamy, protoze budou v nejakym casovym horizonte dum zateplovat a tudiz delat i balkony - dlazbu, potreboval neco jednoduchyho, tak na balkon dal umelou travu na celorocni pouziti, vypada to hezky.)