Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem z čeho chodníček?

Zdravím,
chtěla bych Vás poprosit o nějakou radu, tip či návrh z čeho udělat chodníček na zahradě kolem baráčku. Chceme něco, co bude vypadat pěkně a nepřijde nás to na tisíce.. ;-) Prosím poraďte něco..

Nad oblázky jsme také přemýšleli a báli jsme se, jestli se po nich dobře chodí - asi hloupý dotaz :-[ ale jde mi o to, když dorazí rodina na návštěvu, aby nám nežuchli :-D Ju a ještě budu otravovat, nechtěli byste někdo hodit fotku s těmi oblázky? Prosím, prosím..:-D