Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna radiátorů

Zdravím všechny,chtěl bych se zeptat ohledně výměny radiátoru co je lepší na utěsňování šroubení jestli konopí nebo teflonová páska?Já použil teflonovou pásku ale nejsem si jist jestli jsem udělal dobře,už dva lidi se kterými jsem se o tom bavil mi řekli že jsem měl použít konopí.

S tou teflonovou páskou se musí umět. Ono se to pakuje na docela velkou vrstvu. Teflon se i po dlouhé době v pohodě povolí. S konopím to jde hůř. Pěkně se dělá s takovým "provázkem" v uzavřené kulaté krabičce, vytahuje se jen konec, zbytek je chráněn v obalu. Na jeden radiátor se to nevyplatí.
Jediná věc, která toto dilema vyřeší je odpověď na otázku:
TEČE? NETEČE? Jestli to drží, není co řešit.