Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co dat za vesiaky na chodbe?

v malej chodbicke-predsien pri vstupe do domu nie je nic.teraz sa tam vymysla nejaka ta policka,skrinka na topanky atd..na stene budu vesiaky na vetrovky a kabaty.

otazka: co dat na tu stenu? aby za tymi kabatmi nebola len hola biela stena..
kus dosky drevenej,to by nevyzeralo asi az tak dobre...videl som take "pletivo". Z tenkych drevenych platkov spraveny taky "plot"..nevedeli by ste nieco poradit?

dik

Myslím, že by stála za úvahu rohož, jako se třeba dává za postele aby se nezničila zeď, navíc jsou z různých materiálů a i v mnoha barevných variacích, prodává se v různých šířkách jako metráž, např.bambusová rohož by k tomu mohla být skvělá, a velice nenáročná na instalaci...