Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obklady

Ahoj všem.mám dotaz ohledně obkladaček do koupelny,jestli je možné lepit je na emailem natřenou zeď,popřípadě nějaký fígl(zbrousit email,aby lepidlo na obklad drželo a tím i obklad atd)?Slyšel jsem o lepidle přímo určeném na hladké plochy.předem dík za odpovědi.

Záleží, jak ten email na zdi drží. Aby sice lepidlo nedrželo na emailu dobře, ale neupadlo to i s tím lakem. Já osobně bych vzal zednické kladivo, nadělal hojnost důlků (aby na jednu obkládačku byly aspoň 4 ďoury) a na to nalepil obkladačky flexilepidlem. Tak jsem to udělal kolem umyvadel v kuchyních a drží už léta. Jestli mi tu technologii Špion ztrhá, tak se za úsvitu zastřelím :))...