Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pouzdro na zadlabavaci zamek

Potrebuji svarit jeklovou branku do plotu (hlavni vchod) a premyslim o nejakem zamykani. Branka bude ze 3 jeklu a 1 Lka, vypln budou prisroubovane drevene plotovky - proste klasika. Ten zadlabavaci zamek by mel byt v nejakem plechovem pouzdre, ktere by bylo privarene k tomu Lku. Da se nekde sehnat plechovy pouzdro na zadlabavaci zamek? Nerad bych ho vyrabel, to by byla silena prace.

Dobrý den,použijte postup,který doporučuje čumil,jak uvádíte ,jedná se o hlavní braňku,takže neustálé používání,dejte tam klasický zámek,né žádný miniaturní,který navydrží nápor.Pro šikovného kutila je to otázka hodiny,opravdu vže z jeklu,žádné provizorní záslepky,vypadá to esteticky.Párkráte jsem to dělal,takže vím o čem píšu.