Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sádrokarton

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na konečnou úpravu sádrokartonu. Nemáte někdo zkušenosti, jestli jde natáhnout perlinkou a lepidlem, pak štukem a pokud ano, jestli se předtím musí natřít penetrací. Nebo jestli není ještě nějaké jiné řešení,např. jiná hmota místo lepidla, která už by se pak nemusela natahovat štukem.
Předem děkuji za Vaše rady.

Dobrý den, doporučuji zbytečně si nepřidělávat práci a použít výztužnou pásku na sádrokarton. Pokud máte zájem o reklamu, ceník je nahoře. Vnucovat se do dotazu z roku 2008 je zoufalství. (karel)
Používali jsme ji při rekonstrukci a musím říct, že nám opravdu usnadnila úpravy.