Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pracovni stul do panelaku

Ahoj vsem,
nevim jestli to znate, ale bydlim momentalne v panelaku a nemam zadnou dilnicku. Presto bych obcas potreboval sverak na pevnem stole atd. . nemuzu to mit v obyvaku, ani v loznici :-) muj tata mival v komore - rovnez panelak takovy ten sklapeci stul co se pridelaval na zed .. mate nejakej jinej napad, jak nemit pevnej stul ale "neco" k cemu pridelat sverak, svorky, polozit na to desku pri pajeni atd. . .?

moc diky

Plac

:-?
Firefox 2.0.16 automaticky rozpoznat znakovou sadu

Ned�vno jsem si p�estavoval moji d�lnu. Ta star� ji� nebyla vyhovuj�c� a obr�zek zde ani rad�i nebudu d�vat. Ve sv� d�ln� tr�v�m spoustu sv�ho voln�ho �asu. N�co opravuji, kut�m nebo vyr�b�m elektroniku. Cht�l bych se s V�mi pod�lit o n�jak� obr�zky.

V�voj nov�ho po��ta�e pokra�uje.