Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nátěr ipy

Dobrý den, bydlíme v domečku, který měl původně rovnou střechu potaženou ipou, později byl zastřešen sedlovou střechou a pod ní vznikla půda. Po loňské rekonstrukci bychom i půdu rádi začali používat jako obytnou místnost, ale pobyt zde znepříjemňuje především zápach z oné ipy. Rádi bychom ji něčím natřeli tak, abychom ji "udusili". K dispozici máme zatím latex, ale nejsem si jistá, jestli je to ta správná volba. Můžete prosím poradit, co na nátěr použít? Díky A.

Právěže to problém docela je - není to asi klasická ipa, ale nějaký tér, který není po celcích, ale je nalitý na původní střeše a dost drží. Navíc je již jeho část skrytá pod izolací a sádrokartonem, což nechceme znovu rozmontovávat. Na podlahu pak chceme dát koberec, takže ten vypodložíme, kde bude potřeba, v tom problém není. Navíc plocha není tak nerovná, aby to nebylo možné.