Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatné omítky

Zdravím všechny kutily. Dnes jsem v koupelně otřískal staré obkladačky a zjistil jsem že místy jde omítka bez problémů oklepat až na cihlu. Skutečně opadává skoro sama ale většina plochy je v pořádku. Koupelnu chci znova obložit. Myslíte že bude stačit ty špatné místa oklepat v OBI koupit pytel omítky a znovu ji nahodit přes ty oklepané díry? Nebo bude lepší to pořešit jinak. Předem dík za všechny rady.

Zdravím, pokud mohu radit, tak použij místo štuku penetraci a flexi lepidlo na dlaždice a rovnou to srovnej a nalep obkladačky.Štukuj pouze místa, kde nebudou obklady, jinak ti budou opět časem odpadávat. Štuk pod obklady nepatří a už vůbec ne v koupelně, kde je vlhko. Lepidlo ti i částečně izoluje stěnu od vlhkosti, která tam při používání koupelny vznikne a nemusíš se bát, že by ti vznikali mapy z vlhkosti na zdi vedle v místnosti co naléhá na koupelnu. Přeji ti ať ti to dobře dopadne.