Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oprava vyštípnuté DTD

ahoj, jak byste opravovali vyštílou DTD ? teda kdybyste to rovnou nehodili do smeti? ve skrince je takovy ten "pant kdy na kraji je tycka a na ni jezdec a ten slouz k brzdeni aby se dvirka rychle neotevrela. jenze je to nejakej bazmek jezdec se zasekava at ho povolim nebo utahnu no a manzelka to jednou vzala a vsi silou se do dvirek orela a vruty na pantu vyletely ven i s kusem drevotrisky.
Kdyby to bylo v masivu tak se to tusim dela tak ze se sukovnikem vykroji dane misto a vlepi se tam novy kousek a pohoda, ale jak u DTD?

Vyštíplý materiál doplnit Epoxidem a jako plnidlo použít dřevěné piliny, můžeš jich dát klidně i víc jak 50%, prostě co se do lepidla vejde, aby z toho byla velmi hustá kaše, tou vyplnit urvané části. Po ztvrdnutí zabrousit do původního tvaru.