Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem renault 19 chamade

dobrý den,najde se tu někdo kdo by věděl kde se přesně nachází u renaulta 19 schamade 1991,1721ccm startér.popř.jestli nevíte nějaký odkaz na stránky s manuálem.díky
Změna předmětu, původně: ;renault 19 schamade (Rce) (Kurt)

Máš asi zarostlej výměník topení, taky jsem ho měnil. Zkoušel jsem to nejdřív proplachovat, protože výměna radiátoru je práce pro vraha, ale nakonec mi nic jiného nezbylo. Musíš kvůli výměně sundat celou palubní desku, resp. alespoň odtáhnout cca 40 cm. Potom to topilo skvěle. Radiátorek stál tuším 1500.