Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stoupacky

PROSIM VAS POTREBUJI PORADIT OD SIKOVNEHO KUTILA:!:NASTEHOVALI JSME SE DO TRICETILETEHO PANELOVEHO BYTU 2+1 A CELY JSME SI HO OPRAVILI.ALE S CIM SE NEDOKAZI SMIRIT JE, ZE NA WC JAK VEDOU STOUPACKY SE OZYVAJI SOUSEDI NAHORE I POD NAMI.PROSTE VSECHNY HLASY SE OZYVAJI PO CELEM BYTE.PROSIM VAS JDE TO NEJAK ZTLUMIT?????DEKUJI

Jeden můj kamarád, postarší starý mládenec sbalil nějakou děvu na inzerát. Den před plánovanou návštěvou dívčiny jsem se u něho stavil, abych mu dal několik důležitých rad. Kamarád mi však pravil:
- Tak si představ, včera jsem celej den měl hubu v hajzlu. Ale místo abych jako správnej člověk po flámu b**l, tak jsem tu mísu jak vůl pucoval, aby byla jak nová.