Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde sehnat komponenty do toalety?

ahoj, neco se mi zlomilo uvnitr hajzliku jak to zveda vypoustec vody, tak cast z toho, nejaky plast. A uz to tudiz nesplachuje cudlikem, leda rucne. Navic se to splachlo :/
Nevite nekdo kde na nejakem nejlepe normalne dostupnem miste v Praze sehnat nahradu ? Diky za info, projel jsem toho dneska dost ale na zadny obchod s toaletami jsem nenarazil :( neznam ani moc ty pojmy abych to dal vyhledat

V Horních Počernicích je Inpo (nedaleko autobusové zastávky "Kovárna"), prodejna pro instalatéry a topenáře, tam mívají i kousky splachovadel. V Hronbachu mívají v pytlíkách celé komplety potápěčů do splachovací budky. Obvykle se nevyplatí to opravovat, kompletní potápěč zas tolik nestojí (cca Kč 200,-- až 500.--).

diky vsem za odpovedi... po info od kamarada, ze plast mam hledat v zelezarstvi uz jsem jich par nasel a drahe to neni tak 250, ale zase je tu jinej problem - maj jich nekolik druhu a ze bych spravne poznal, ktery bude pasovat do toho meho - tak to ani omylem:-) Na tyhle veci jsem proste pako. Vzhledem k tomu, ze se nema nasazovat, ale kompletne vymenit, potrebuji na to zaplatit cloveka P10 - Malesice, neznate nekoho? :-)

ne a ne a ne. Vite ja jsem zil v zahranici a jsem zdegenerovanej. Proste na tohle se ma nekdo najmout a ne to patomatovat sam. Pak to tak dopada, ve svem byte to vydim po predchozich.. misto aby to bylo udelane profikem a poradne, tak neustale nejake opravy.. grrrgrrr... STOP PATUMATISMU V CECHACH.

:-D
Dobrá tak tedy jinak ...
Každý slušný řemeslník má v této době práci. Pokud seženete, bude to zázrak nebo lempl.
Fakt je, že jde o vodu a než mudrcovat a pak ráno vstát do vytopenýho bytu, vč. sousedů pod vámi, není zrovna příjemná představa. Zkuste poptat řemeslníka tam, kde prodávají náhradní díly. Když to bude speciálka, určitě vám někoho doporučí včetně kontaktu na něj.