Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem strop..

Zdravím,
měla bych dotázek, kupujeme starší baráček a majitel původní se pustil do stropů - strhal je a dal tam nové trámy. S přítelem teď řešíme co ted, aby to stáli co nejmín a netrvalo dlouho :-D ale hlavně aby to bylo pořádně udělané a něco vydrželo.. prosím poradte, co byste doporučili. Předem moc a moc děkuji:!:

Vidíte, máte tu odpověď od profíka ...

Nechci rýpat, že vy si potřebujete ověřit, že stavební záměr a technologické postupy vašeho přítele jsou správné?
Nebo nastudujete, zkonzultujete a pak uděláte celoživotní dojem?
;-)

Přeju vám, ať dobře zvolíte na všech frontách!

:-D Ne, my jsme zatím eště nezačali, řešíme, přemýšlíme, a když se někdo někoho zeptám, když je se mnou, tak je ohen na střeše.. Tak jsem to zkusila a ukážu mu to a uvidíme, jak se rozhodne..:puff: Na mě toto nezáleží, pže tomu opravdu nerozumím..:-[ Jinak všem díky za odpovědi, tak uvidím jak to dopadne..