Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyrovnanie a zahustenie travnika

Ahojte.
Chcem si na zahrade postavit nieco na sposob golfoveho greenu. Idea je, ze pocas grilovaciek bude sprievodny program patovanie. Plocha travnika je cca 150 m2. Travnik je relativne pekny, avsak nedrziavany (resp. iba sa kosi) a hrbolaty. Potreboval by som vyrovnat hrbolce a zahustit travu.
Prosim o rady ci inspiraciu, ako na to.
Dakujem a prajem prijemny zvysok vikendu.

<joke>
Američan obdivuje u Angličana nádherný anglický trávník.
-Člověče, jak je to možné, že v Anglii máte tak nádherné trávníky. Já na Floridě ať dělám, co dělám, tak se mi to nedaří.
-A Korpíte denně?
-Ano.
-Hnojíte rybí moučkou?
-Jistě.
-Válcujete každý týden?
-Samozřejmě.
-A děláte to 500 let?
</joke>