Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ulomený pant u dvířek od pračky

Zdravím.. máme asi 10 let starou Siemens siwamat 2105 a urval se nám tam pant.. jediný nahrádní díl na který jsem narazil byl tenhle ale problém tam je že u té mé pračky nejsou ty konce toho pantu zakroucený... a hlavně že to je z anglie.. u nás sem na nic nenarazil (na internetu)... a pak mě ještě napadlo jestli by to nešlo slepit tímto lepidlem říkaj že to je na namáhavý spoje ale nevím jestli by to udrželo ty dveře... takhle to vypadá
[http://img261.imageshack.us/img261/4387/dsc01285lo9 .jpg]

není z toho nic mo vidět... Já jsem nesehnatelný chybějící kousek kovu brousil asi týden z hliníku, a překvapivě na pátý pokus plní původní funkci. Takže pokud je to rozunmý tvar tak kousek hliníku, pilník a brousit, brousit, vrtat, brousit :-)