Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sprchoví kout

Chtěl bych poradit.
Potřeboval bych dát do panelákového jádra sprchový kout.
Nevím jestli koupit celý, nebo jen spodní vanu a skleněnou zástěnu.
Čím přilepit obklady aby z umakartu neopadaly.
Nebo čím obložit sprchoví kout.

:-D, a já málem přišla o život, zrovínka jsem si lokla čajíčka, když jsem najela na tento vstup, a jelikož jsem nechtěla zničit laptop, div se neudusila. Nebezpečno tady.Nejíst a nepít u poradny, ale to už zde konstatováno jindy a jinde.

vanu a skleněnou zástěnu

Skleněná či spíše karbonátová zástěna jest pěkná věc do té doby, než se na ní udělá potah z vodního kamene a ze zbytků pěny. Pak už se to jmenuje plesnivá zástěna. Nezapomeň se optat a trvat na vysvětlení, jak se ta věc rozebere na jednotlivé lamely. V tom stavu se nejlépe umyje.
Pak to zase nějaký rok vydrží. Po ukončení vlastní očisty doporučuji provést ostříkání plenty horkou vodou na plný výkon, aby se ty zbytky spláchly. Většinou je příjemnější být tou dobou mimo pařené území.