Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Čo zo zápachom s cigariet a nevetrania ktorý je nasýtený v stenách bytu

Kúpili sme dom budeme ho rekonštruovať, ale najviac čo nás trápi a nemáme s tým skúsenosti je odstránenie zápachu z cigaretového dymu a absolútneho nevetrania domu.Veľmi radi by sme prijali nejakú radu skúseného, ale najlepšie už vyskúšaného spôsobu, ktorý by si aj keď nie hneď, ale po pár týždňoch z týmto smradom poradil. Varianta oklepať omietku alebo umývať steny neprichádza do úvahy nakoľko sme v časovej tiesni.
Chcem použiť náter Primalex Polar, doporučovali mi Savo ako dezinfekciu a pod.Ale naozaj by sme prijali osvedčený spôsob ako sa zápachu zbaviť.Ďakujeme

Umyt stěny Savem pomuze, ale zalezi na tom, jak moc je to tim kourem zamoreny. Pokud hodne, tak se pridavam k nazoru ostatnich. (To Savo je asi tak, kdyz se nekurak pristehuje do bytu po cistotnem kurakovi - nekurak to citi, ale ten kurak po sobe desinfikoval prubezne. ;-))

Primalex Polar je "snehobily", to znamena tmavy byt zesvetly, ve svetlem byte to rve oci. Takze na to pozor, byt do ktereho jde po vetsinu dne slunce radeji Primalexem Plus. :!: