Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno malování

čus, mam problém, chtěl bych u sebe vymalovat, ale na zdi mam jeden velkej mastnej flek a barva na tom nedrží, jak to mam nejlépe odmastit aby se na to dalo normálně malovat a nebylo poznat že tam něco bylo? dík za rady

To bude nacucaný do hloubky. Sám bych radil oškrabat, vystěrkovat, odizolovat penetrací a pak malovat, ale optám se brašuláka co s tím.. Na jistotu...

EDIT - 16:28 hod.
Už jsem s ním mluvil a potvrzuji předchozí postup a přidávám. Jinak se to bez škrabání dá udělat omytím vlažnou mýdlovou vodou a po dokonalém proschnutí flek dvakrát natřít bílou základní syntetickou barvou. Pak běžná malba, ale zeď se takto uzavře.
CINK