Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adaptér 12V

Potřeboval bych adaptér z 220V na stejnosměrných 12V 30-40W. Hledal jsem snad všude, ale nic jsem nenašel. Samozřejmě něco levného. 3-[
Přemejšlel jsem to udělat z PC zdroje, ale nevím jak.

To nejde. Napětí by muselo být u obou zdrojů přesně stejné, což v postatě nejde zajistit, každý zdroj je jiný a má i jiný vnitřní odpor, takže při zatížení se budou chovat úplně jinak. Pak vám bude zdroj s větším napětím dodávat proud do druhého zdroje.
Šel bych cestou, jak už vám tu radili, koupit za pár korun hotový výrobek (prodejny GES, GM atd, atd., třeba taky adaptéry k el.hudebním nástrojům apod.)