Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dřevo

Prosím Vas nemate nekdo nejake pdf knizku nebo i obrazky dřeva
Chtel bych napriklad obrazek smrku,dubu,buk,olse atd.
Abych se vyznal jak ktera drevina vypada.
Koupil jsem si uz dve knizky pres vltavu.Ale fotografie jsou vzdy z dalky.Takze nejde poznat o jaky strom se jedna.Nerad bych kupoval treti a vysledek by byl stejny.Diky

Jde o to, co myslíš termínem "obrázek dřeva". Mám takový dojem, že tím myslíš "strom". Pokud Ti jde skutečně o dřeva a chtěl bys se je naučit znát, vavštív některou stolářskou dílnu a dřevíčka sbírej - pěkně vyhlazená a přírodní. Jsi-li z Brna, Hranic, Písku, či Trutnova, kde jsou lesnické školy jdi se tam podívat, jak vypadají sbírky "dřevíček". Většinou je mají vystaveny na chodbách.