Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem barva

Potřebuju poradit,jakou barvu můžu smíchat s barvou,BAUFIX Wetterschutz-Holzgel.
Odborníci tvrdí že jde o barvu na vodní bázy,ale podle zápachu je to to něco jiného.
Potřebuju docílit kryvé barvy.

Podle odkazu viz http://www.baufix-holz-bautentechnik.de/pdf/technik /Wetterschutz-Holzgel.pdf, se jedná o akrylátovou barvu ředitelnou vodou, nejsem si jistý, jestli není též tixotropní. Jelikož se jedná o lazuru, není jejím účelem být kryvou.Smícháním s čímkoliv jiným než jen se stejným typem barvy od stejného výrobce získáte nedefinovatelný produkt. Proto bych radil s ničím nemíchat, ale radši koupit správnou barvu (ne lazuru, ale email), a tuhle buď využít správným způsobem nebo darovat, prodat apod.