Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrtacka na panel

Chcel by som kupit nejaku vrtacku hlavne na pouzitie v cinnzaku t.j do panela.Cena do 3000SK az.Keby sa dalo aby to bola znacka napr.narex Bosh atd.Velmi sa tomu nevyznam.Dakujem za kazdu radu

Nevím jak Vy ale Bosch je super..používám ho při montážích denně déle jak 12 let pro vrtání do panelů a ještě se mi nepokazila a to je co říci!!!!...žádný jiný typ to kolegům nevydrželo!!...Musí být modrá -profi tam je kalené vše a ještě rentgenem zkontrolováno...Zelená barva je hobby tam nevím nemám zkušennost!!!