Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nátěr na beton

Všiml jsem si, že se tu pohybuje dost stavebních odborníků. Potřeboval bych poradit.

Dnes jsme udělali betonovou podlahu v garáži, cca 32 m2. Podlaha je samozřejmě odizolovaná. Chtěl bych jí opatřit nějakým nátěrem. Ideálně by měl být odolný chemikáliím, odolný soli, matný.

Na internetu jsem našel plno různých věcí, ale nevím co vybrat. Zatím jsem vyčetl, že by bylo nejvhodnější použít dvousložkový epoxidový nebo polyuretanový nátěr.

Díky za tip, radu, případně odkazy :-)

ted je treba par tydnu pockat, az beton vyschne a pak, pokud chcete neco specialniho pouzijte dvojnasobny nater Golvfärg Tjockfilm EP-V s dekorativnim vsypem Färgflingör a zaviracim lakem Tjockfilmslack EP, vse vyrobky svedske firmyHAGMANS. s temito materialy jsem pracoval pravda vice jak pred deseti lety, ale protoze velmi casto navstevuji mista, kde jsme je pouzili, muzu jen doporucit.
podobne se da pouzit i HERBOL Methacryl-Siegel.
CINK

Dobrý den,

na betonovou podlahu v garáži můžete použít z naší nabídky materiál švédské firmy HAGMANS, vodouředitelný dvousložkový epoxid Golvfärg EP-V Blank ve 2-3 vrstvách. Materiál se snadno aplikuje a vzhledem k tomu, že má i difúzní prodyšnost, můžete ho aplikovat už po cca 10 dnech od betonáže (nemusí být beton úplně vyschlý). Skladem je v několika odstínech - cenově se jedná o cca 110,- Kč/m2 (ve 3 vrstvách) + DPH.
Na našich stránkách si můžete stáhnout technický list a další popis.
V případě potřeby nás kontaktujte

Ing. Pavel Jůza
PRECOL s.r.o.
tel. 731 114 258
pavel.juza@precol.cz
www.precol.cz