Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lepení folie na beton

Zdravím.
Na zahradě mám betonový bazének s lekníny,o ploše asi 4-5m2.Je starý okolo třiceti let.Přestože při stavbě byl izolován dvojitou Ipou,dnes značně ztrácí vodu.Nechce se mi provádět kompletní rekonstrukci.Napadlo mne,vyložit jej folií,vyráběnou pro stavu vodních tůněk a bazénků.Protože okolí mádrře je ukončeno zabetonovanými plochými kameny,nejde okraje folie pod ně uchytit.
Chtěl bych tuto folii proto těsně pod těmito placáky přilepit.
Má otázka zní,čím!Chemaprenem,nebo existuje něco speciálního?
Díky za každou radu

na strechach kotvime a ukoncujeme folii pomoci systemovych plechovych profilu, ktere jsou potazene kontaktnim vrstvou podobnou folii. profily kotvime na hmozdinky a pote se na ne folie bezne natavi horkovzdusnou pistoli stejne jako kdyz se spojuje folie s folii.
kouknu se na stranky vyrobcu jestli nenajdu nejaky detail, eventuelne se zitra v hokne zeptam kolegy. nejsem specialista, delam HSV a nemam vsechno v hlave.. :-[