Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysavac - jaky?

Chtel bych se zeptat, vite nekdo jestli je nejaky rozdil mezi bezsackovymi a normalnimi vysavaci?
Potrebuju koupit nejaky mensi vysavac ale aby byl vykonny. Tak jestli mate nekdo konkretni typ, sem s nim.

Ja zatim nasel tyhle dva:

http://www.eproton.cz/Asp/DescrView.asp?IDAView=620 503537486508560&NNZ=a5x8217

http://www.bilezbozi.cz/vysavace-suche-sani/fagor-v ce-606

Jsou oba ale bezsackoovy, tak nevim jestli to neni problem, nikdy jsem bezsackovej nemel.

Dik.

Z vlastni zkusenosti doporucuji rozhodne zjistit, jak je to s nahradnimi dily do daneho pristroje resp. znacky. Konkretne mam na mysli napr. hepa filtr. Mam vice nez rok bezsackovy Hoover a pripominky nasledujici :

- u prodejce nekoupim zadny nahradni filtr. jsem odkazovan na servisni centrum, kde maji otevreno tak, ze se tam nedostanu ;-)
- po vysati 1/2 bytu (palubka) ztraci zasadne vykon - zpusobeno slusnym mnozstvim vlasu me pritelkyne namotanych na filtracnim stupni, v podstate se to ucpava, to je ale predpokladam vsude podobne

Ještě jedna drobná poznámka ...... trocha stavební suti/prachu např. po vrtání filtr bezsáčkového vysavače spolehlivě ucpe.
Občas si připadám jak v době "šíleného rozvoje" zlepšovatelského hnutí, kdy se například v první fázi nahradily na stroji kuličková ložiska kluznými pouzdry, vyčíslily se úspory a inkasovaly odměny, aby následně po čase jiný "zlepšovatel" nahradil nevyhovující kluzná pouzdra kuličkovými ložisky, inkasoval odměnu ........ atd.
Stejně tak čekám, kdy na mě z TV vybafne reklama o nahrazení bezsáčkovýh vysavačů "naším" zaručeně ekologickým výrobkem se sáčkovým mikrofiltrem, pyšnícím se bezproblémovou výměnou.

no tak pak už zbývá pouze varianta průmyslového vysavače, třeba tyto NOVINKY od KRESSu ;-):
S příslušenstvím
http://www.akunaradi.cz/zbozi/4762/Vysavac-KRESS-RS -1400-EA-set.htm
Bez příslušenství
http://www.akunaradi.cz/zbozi/4763/Vysavac-KRESS-RS -1400-EA.htm

:)) Narazil jsem na něj náhodou při projíždění jejich stránek, někdo tam odkazoval na nějakou drážkovačku nebo co, a na tento shop tu je více odkazů :-D