Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seřízení vázání na lyže

Ahoj všichni
V sobotu si chci jet zalyžovat, a potřeboval bych si seřídit (aspoň přibližně) vázání, nějak se mi změnila hmotnost a nestíhám se zastavit někde ve ski servisu:-( Na netu jsem žádnou převodní tabulku nenašel, jinak se jedná o vázání rossignol. Bojím se, že budu muset nahánět někoho v sobotu na sjezdovce..:-(
Díky moc

Mělo by to fungovat asi tak, že na 7 je optimální pro 70kg, 8 - 80kg a tak dál. Ale hodně záleží jak jezdíš, pokud jsi dlouho nejezdil, tak spíš míň. Já třeba mám něco malinko pod 70 a vázání mám nastavený na 11 vepředu i vzadu, 10ku jsem často v zatáčce urval. Chce to skusit jak ti to bude vyhovovat.