Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako odstranit psie chlpy zo sedacky

Vcera sme zdedili novonacalunenu sedacku od nasich do obyvacky. Bohuzial asi 3-4 mesiace na nej sem tam lezal pes a teraz sa iz 30 min marne snazim z tej sedacky dostat chlpy.
Existuje nejaky zazracny prostriedok na takuto galibu? Calunenie je navyse z nie celkom hladkej latky a chlpy na nom dost dobre drzia;o(.

Teď se mi to na netu nedaří najít.Samolepící rulička upevněná na držáčku (v té ruly 60 pásků-jak se jeden olepí,odtrhneš a jedeš další)-používá se to na oblečení a zbavení chlupů,vlasů,žmolků.My to kupujeme v Ikea,ale určo to bude v každém obchodě.

Edit//eventuelně použij samolepící pásku.

Jo, ten váleček je bezva. Akorát halda chlupů ze zvěře zapříčiní jeho časté overflow. Po pár otáčkách je zcela nabalen a nepřijímá další materiál. Používám k tomu kýbl s vodou, kde průběžně váleček umeju, on je hladký, voda rychle steče a je připraven na další metr pucpojezdu. Člověk se až diví, kolik chlupů se z toho čokla vysypalo.

//Edit: Teď jsem si všiml, všichni tady uvádíte válečky s lepící páskou. Já nedávno koupil tuším v Hornbachu, ten to nalepí na sebe adhezí, po nabalení se opláchne vodou a je hned připraven k dalšímu použití. Stálo to asi 70 Kč. Jiný obrázek jsem na rychlo nenašel: http://www.aukro.cz/item313034969_odstranovac_chlup u.html#photo

//Edit2: Tady jsem to našel ku zakoupení: http://www.tvproducts.cz/cz/detail/doprodej/Lepici- valecky . Vřele doporučuji.

Jsi mi připomněl:
Jednou jsme vopravovali někomu komp. Z dlouhé chvíle jsme zkoušeli nějakou hru, co tam byla. Na ZOO, či co. Mělo se pečovat vo zířata, rozšiřovat ZOO, vybírat peníze vod lidí atd. Protože jsme s tím neuměli, tak když dostal lev hlad, strčili jsme mu vopici vod vedle a tem blbec chcípnul. Krmili jsme pak vostatní lvy vopicema a měli jsme strašlivou srandu z toho, že po vopicích ti lvi chcípali jak potkani po kumatoxu.