Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupe Lednice a sporaku

Neni to zrovna kutilsky dotaz, ale vybavuju byt a chtel bych se zeptat jaky sporak (elektricky) a lednici (mezi 140 az 160 vyska, chci mrazak nahore - samoastatne dvirka) byste doporucili.

Nejaky levnejsi.

Zatim jsem nasel sporak Fagor a lednici Electrolux. Jsou to dobry znacky?

Sice je pravda co pises, ale sem zvyklej na mrazak nahore a asi bych otviral frt mrazak, kdyby byl dole, tak zustanu u toho na co jsem zvyklej.

Jinak nikdo nic na znacky Electrolux a Fagor ?

(znamena to, ze je doma nikdo nema, nebo ze jsou v pohode a neni k tomu co dodavat?)

Electrolux lednička mi byla doporučena člověkem, co se v oboru ledniček a mrazáků pohybuje. Electrolux údajně dodává nejdůležitější části - kompresory - 50 procentům dalších výrobců. Takže nejspíš dobře vědí, jak takovou ledničku správně udělat.
Mám ji zatím dva roky - a spokojenost. Občas si tichounce zavrní - přichladí - a jinak je to vzorný spotřebič. Kamarád si koupil taky Electrolux, jiný model... a též spokojenost.

Fagor jsem kupoval pračku. Jeden človíček ze sousední poradny - Béďa - mi ji schválil jako "rozumný průměr". Sporáky nevím, jak dělají. Taky asi záleží na tom, jestli chceš klasický, sklokeramiku nebo plyn.
Možná bys sem mohl dát přímo typy spotřebičů, my bychom je okibicovali.:-)

Já nevím, jestli bych kupoval ještě "klasické" plotýnky, ale pokud má člověk doma zásobu kvalitních hrnců, které se ale nedají dát na sklokeramickou desku, tak to asi opodstatnění má. Jinak se mi oboje celkem líbí, umí to to, co bych od toho sám chtěl. :)

btw nevím jestli ty ceny, co uvádíš, jsou takové, za které to chceš koupit, ale např. ta lednice je docela výrazně levější např. na http://www.obchodni-dum.cz/electrolux-erd-28304-w-i nspire-bila/47258/ a to není žádný amatérský obchod...

cena je z eprotonu, jsem tam uz nakupoval a kupujou tam i znami a nikdy zatim problem, ale vzal bych ji z toho obchodni-dum.cz, protoze to je vyrazne levnejsi, ale muzu to koupit az za 14 dni, tak je otazka jestli to jeste budou mit v akci.

Jinak dik za info.