Jsou zobrazeny jen nové komentáře. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Je to svým způsobem klasika. Skoro si říkám, jestli tohle know-how předvádět na internetu. Protože j…
ml1 03.02.2020 17:25
ml1
Takhle každý zámek co má stavítka jde otevřít. Ale je jasné, že zloděj to nedá, ale dají to právě bo… poslední
jezekhifi 06.02.2020 15:41
jezekhifi

Je to svým způsobem klasika. Skoro si říkám, jestli tohle know-how předvádět na internetu. Protože jsme to ve škole zkoušeli, vím, že se nemusím bát, neni to tak jednoduché, jak to vypadá. Učil nás to propadlík janeba, který tak otvíral zámky stejně jako klíčema (proč tenhle člověk vůbec nosí klíče, tomu přece stačí ty planžety, jsem si říkával). Jednou z toho mohl být průšvih, když se šatnář neopozdil ale nepřišel, naštěstí někoho napadlo napsat si ve vrátnici vypůjčení klíče a otázky, jak jsme se dostali do šatny bez šatnáře tím padly než mohly být vyřčené. Měl na kontě i nějaké vykradené chatky, takže žádný beránek to nebyl (kde je mu asi dneska konec). Tak to byl janeba, ale i když nás to učil, myslím, že to nikdo nezvládal takže tak jednoduché to nebude. I podle policejních statistik vykradení tímto způsobem (česky se tomu říká tuším vyhmatání) tvoří mizivé procento, navíc zámky, které něco chrání bývají vůči tomu odolné (praví "noční zámečníci" je taky zvládnou), takže přichází do úvahy normální fabka ať už ve dveřích nebo ve visacím zámku jako na tom videu (jak by asi dopadnul nějaký zámek ve vyšší bezpečnostní třídě).

Takhle každý zámek co má stavítka jde otevřít. Ale je jasné, že zloděj to nedá, ale dají to právě borci co se tím zabívají, ale to nejsou zloději. Dělají to na sport.
Jenom dodám, nechápu tu logiku, že si třeba firma ABB vybere na všechny dveře c.v. zn Mul-t-lock co dá každej zloděj jak nic (bavím se o bumpingu)
Taky zámečník co k němu chodím, je pomlouvá taky, že je to šmejd za spoustu peněz.

Zpět na články Přidat komentář k článku Nahoru