Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zateplení stropu

Dobrý den, potřebuji poradit. Přes stropy nám uniká teplo a řešením by bylo zateplení stropů z půdy. Máme mezi stropy izolaci vata 16 cm. Je to málo. Pomohlo by zateplit krovy na půdě ? Máme novou střechu s parozábranou. Na půdě ale není obytný prostor, ale je využívána jako odkladový prostor a na sušení prádla ... Byly by úniky z přízemí menší, nebo je to zbytečná investice ?
Děkuji.

Mám u kluků v děcáku měkkej strop -tj.trámy pobitý prknama a rákosem a utíká tudy teplo a v létě z půdy jde horko.Takže už mam vatu a celou půdu budu izolovat 2Ocm orsilu a na to OSB desky a myslím že bude klid.Jinak nějaká firma fouká do dutejch stropů nějakou pěnu ale jde o to kolik to stojí.

Ten marketingový borec (= herec) na prvním videu zapoměl říct, že by bylo u starýho domu lepší v poklidu svépomocí povytrhat prkna z prostoru půdy, vybrat zásyp z mezistropních prostor a pečlivě všechno dřevo prohlédnout, zda to není něčím napadené. Chemicky ošetřit. Následně vložit izolaci a prkna přivrutovat zpět.
Úsměvně hloupé je jeho nadšení nad tím, jak mu prořízli střešní fólii. Úplně se nad tím rozplýval. :-D

Má stejný dotaz , bohužel je zde hodně ale odpověď ne. Když zateplím krovy ( 150 vata) do součatné doby zateplen pouze strop pomůže to nebo je to zbytečná investice. Půda jen na skladování na střeše bramac, folie
Děkuji za odpověď

urcite by vam pomohlo zateplit krou to jste maly udelat skorej jak stropy a ked ne mali ste dat jeste vatu mezi hredy co jsou polozeny na muroch a navrh osb dosky ked ne tak treba zateplyt krouv z vatu taku jak mate siroke krovy a unik tepla bude minimalni delam to uz tri a pol roka v kuse tak ze dajte oplati se