Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat sprej na hubení hmyzu s názvem HMYZOVRAH ?

Zdravím. Usadily se nám na chatě v podkroví vosy. Zalétají tam takovou škvírou mezi prkny a já bych je rád nějak vyhubil. Kdysi jsme si koupili sprej proti hmyzu, který se jmenoval HMYZOVRAH a v životě jsem neviděl účinější přípravek, stačilo pár dávek a vosy padaly ihnet mrtvé k zemi. Teď ho nemohu již nikde sehnat, všude kde ho měli ho již nemají. Neví někdo, kde by se tento velmi účinný sprej dal ještě pořídit ? Je mi jedno kde, jsem ochotný si pro něj dojet kamkoliv, protože mi nikdy nic jiného nepomohlo (samozřejmě bych byl nejradši, pokud by se dal sehnat v okolí Prahy kde bydlím). Předem moc děkuji za případné info. Standa

Já mám zase opačnou zkušenost - Hmyzovrah byl ze všech nejméně účinný. Oproti němu zabírá Raid nebo Biolit nebo cokoliv jiného perfektně. Asi nás bylo s toutu zkušeností víc a tak to přestali dodávat, protože to skoro nikdo nekupoval :P

Kdyby si tam jen tak obývaly půdu a nevšímaly si nás, tak by nám to bylo jedno a neřešili by jsme to. Jenže pokaždé když začnou vylétávat, padají jim do našeho bazénu jakési kukly, a to tak že docela hodně, za den tak 50 kukel. Vybírat se s tím celou dovolenou nehodláme, stejně tak kvůli nim nebudeme stěhovat bazén. Navíc sedět v bazénu a snášet každých 5 minut nálety vos na naše hlavy, to by nebavilo asi nikoho :-)

Žít s vosama a sršněma pod jednou střechou se prostě nedá !!! Můžeš být sebevětší milovník přírody , ale jak na tebe začne nalítávat hejno vos nebo i pár sršňů změníš názor. Po nějakém tom žíhadle běžíš kupovat cokoliv čím se jich zbavíš.

To nemuzes myslet vazne ne ? Jako co je to za zivot, kdyz kdykoli vytahnu cokoliv sladkeho na stul na terase, tak je behem nekolika sekund stul obalenej vosama ?

Neustale davat pozor na deti, aby ji nemeli v jidle nbo v piti , aby je nestipla !!? To je teda parada, asi zijes v cinzaku a ven se koukas jen skrz zasklenou lodzii.

Ses jeden z tech zviratkomilu, kterejm vadi i boj s krtkem na zahrade ne ? Co to stoji driny, usili, casu, a i penez a pak to zreje behem jedny noci k nepoznani... skoda mluvit :-(

Narazila jsem na tuhle diskusi náhodou, když mi doma došel poslední pravý Hmyzovrah, přičemž drogerii, kde jsem ho léta kupovala, nám ve Vršovicích zrušili, takže jsem se musela vydat na net...
...a při hledání Seznamem mi hned na první stránce jako osmý odkaz vypadl před řadou falešných reklam na různé "hmyzovrahy", pod nimiž se záludně skrývaly přípravky úplně jiných názvů, právě ten pravý Hmyzovrah...
...který vyrábí BOSTIM plus - Pavlína Bomsdorfová z Prahy 5, a malo i velkoobchodně ho prodává právě ve Vršovicích, na adrese Vladivostocká 10, 100 00 Praha 10, telefon: +420 267 311 413, +420 272 740 228, fax: +420 272 740 228, info@bostim.cz, web: www.bostim.eu, a dá se koupit osobně přímo tam, i korespondenčně s dodáním poštou nebo doručovací službou...
...tím pádem já hned v pondělí vyrazím do Vladivostocké obhlídnout terén a koupím jich celý karton (12 kusů ;-), a snad pak konečně přestanu vypadat jako po neštovicích, protože letos jsem díky tomu setrvale "nádhernému" počasí průběžně zeštípaná rovnoměrně po celém povrchu těla! :-///
A pro ty dva nevěřící, co v diskusi píšou o neúčinnosti a případné zdravotní škodlivosti pravého Hmyzovrahu - blbost! V řádu vteřin znehybní a zahubí i opravdu velký hmyz, ale i jiné členovce, s nimiž rozhodně domácnost sdílet nehodlám, a jeho výrobce, na rozdíl od mnohých renomovaných výrobců zahraničních splnil svoji povinnost, na webu zveřejnil Bezpečnostní list a na obalu dostatečně podrobné informace a instrukce pro používání...
...a navíc je to český výrobek za slušnou cenu, u mě vede a zůstanu u něj - a to rozhodně nejsem placená za reklamu, jen odjakživa chutnám všem těmhle potvorám, takže je v rámci boje o přežití musím hubit vyhlazovacími metodami...
...nakonec, proč by jiní distributoři přejmenovávali na netu prodávané preparáty na hmyzovrah, kdyby tím nesledovali využití až znežití jeho dobré pověsti, že... :-D