Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokazeny TV

Zdravim,

Vcera som zapol TV a neviem preco nic sa nestalo okrem toho ze zasvietila cervela diodka ze je zapnuty, cize ziadny obraz ziaadny zvuk nic iba svieti cervena diodka ze je zapnuty a ked ho vypnem tak da diodka zhasne az o par sekund neskor ako ho vypnem, predtym isiel bezchybne, predtym neboli ziadne blesky ani nic podobne, nerozumiem co sa mohlo pokazit samo od seba

je to TV Phillips 55cm starsi model CRT

Vcom moze byt problem ?? a ci sa oplati investovat do opravy resp. kolko by stala opraava, popripade ci sa to neda urobit vlastnorucne

Zdravim vas neviem ci to tu uz niekto bude citat ale skusim napisat problem.

Mam tv Grundig Lenaro 32 LXW 82-7732 DVB-T
Je to lcd z nicoho nic sa vypol a svieti iba kontrolka . Najprv ked ho zapnem do elektriny stlacim napr. Na dialkovom ovladaci tlacidlo 1 tak kontrolka zacne blikat asi 3 sekundy potom uz iba svieti a ked stlacim nejake tlacidlo tak kontrolka reaguje na dialkove ovladanie len nenabehne obraz. Poprosim o radu co to moze byt za chyba alebo ci by sa oplatilo dat do servisu vdaka za rady