Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokazeny TV

Zdravim,

Vcera som zapol TV a neviem preco nic sa nestalo okrem toho ze zasvietila cervela diodka ze je zapnuty, cize ziadny obraz ziaadny zvuk nic iba svieti cervena diodka ze je zapnuty a ked ho vypnem tak da diodka zhasne az o par sekund neskor ako ho vypnem, predtym isiel bezchybne, predtym neboli ziadne blesky ani nic podobne, nerozumiem co sa mohlo pokazit samo od seba

je to TV Phillips 55cm starsi model CRT

Vcom moze byt problem ?? a ci sa oplati investovat do opravy resp. kolko by stala opraava, popripade ci sa to neda urobit vlastnorucne

Ahojte. Ja zapnem plazmu do elektriny a na 2 sekundy mi zasvieti led cervene svetielko ale hned zhasne. Stalo sa to po burke ,ked bol na chvilku vypadnuty prud.
Uz sa mi to raz stalo pred rokom,ale zrazu to potom islo o dakych 12 hodin. Ale teraz uz 2 den mi to nevie naskocit.
machoxxx@gmail.com

Stará TV = studené spoje a vyschlé elektrolyty. To se dá v pohodě opravit. Horší je, když se s tím sveze řádek a nějakej integráč.Dopředu to ale nikdo nepozná a musí se to zkusit. Doporučuju servis nebo byvalé opraváře co už to dělaj jen doma.

Za tuto závadu ti budou účtovat 700 - 1000,- Kč. V případě, že ti jenom řeknou o co jde tak minimálně 400,-
Z dotazu je zřejmé, že to sám neopravíš a ani se o to nepokoušej - nebezpečí úrazu.
V bazarech je plno televizí, které jsou v ceně 250 - 1000,- Kč podle věku a uhlopříčky.

Zdravim,

dakujem za rady, no uz ide ale je to take: raz ide raz nie ,, niekedy zapne v pohode inokedy nejde tak som skusil prepnut na iny kanal (nie ovladacom ale na TV paneli) a uz ide, neviem cim to je, a ta TV nieje az taka stara, ma cca 8 rokov to je podla mna este celkom OK, mame doma aj 25 rocny panasonic a je bezchybny, proste panasonic nikdy nesklame ale ako vidim philips su shity

jo jo, smiř se s tím, že doby kdy spotřebiče vydržely 20 let jsou pryč...dnes je vše dělaný tak aby to vydrželo záruku 2-3 roky...příklad: notebooky do 20000kč=spotřební věc (po záruce odejde deska), pračky (pokud nestojí přes 15000kč) mají životnost +-5-6 let...takže asi tak...

P.S.: Nevím proč,ale zdá se mi, že se poslední dobou víc kazí značkové věci, než ty low-end značky...

ahojte. mám problém včera mi vypla telka, ale nesvieti ani kontrolka i ked je v sieti aj na setopboxe :( čo to môže byť ? kupovali sme ju asi dva mesiace dozadu, je nová. vôbec nenaskočí obraz ani nič akoby bola z elektriky vypojená :( dakuejm

Tak na Tvoje otázky k příspěvkům z roku 2011 už tady asi nikdo neodpoví.
Takže pár rad:
1/ dones TV do servisu,sám to rozhodně neopravíš
2/vypni si CapsLock
3/až se budeš příště na něco ptát,založ si nový dotaz a nevyhrabávej staré příspěvky.A piš to trochu česky,tj.bez těch strašných hrubek.

Zdravim vas neviem ci to tu uz niekto bude citat ale skusim napisat problem.

Mam tv Grundig Lenaro 32 LXW 82-7732 DVB-T
Je to lcd z nicoho nic sa vypol a svieti iba kontrolka . Najprv ked ho zapnem do elektriny stlacim napr. Na dialkovom ovladaci tlacidlo 1 tak kontrolka zacne blikat asi 3 sekundy potom uz iba svieti a ked stlacim nejake tlacidlo tak kontrolka reaguje na dialkove ovladanie len nenabehne obraz. Poprosim o radu co to moze byt za chyba alebo ci by sa oplatilo dat do servisu vdaka za rady