Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nějaké reprobedny k zesilovači?

Zdravím milá poradno!
Mám dotaz, možná se Vám bude zdát stupidní, ale začínám být zoufalý. Potřebuji 2x repráky 10W, 8ohm. Nevím, kde je sehnat, chci hotovou bednu, ne jen reproduktor. Nevím kde je sehnat, kde si vybrat, google mi v tomto případě nepomohl, tak se obracím na Vás. Znáte nějaký eshop nebo kameňák, kde by se dalo sehnat přesně to co potřebuju?

Předem děkuji ;)

No Watty myslím nejsou zbytečný údaj. Ale je to moje chyba, zapomněl jsem uvést, že mám doma zesilovač, který má právě danou wattáž. Potřebuji prostě samostatné reproboxy. Omlouvám se, za špatné vyjádření ;)

No s deseti watty výkonu se moc rámusu nenadělá. Nicméně na poslech v obýváku s přítomností sousedů za zdí to stačí.
Pokud se nejedná o nějaký super vzhled, doporučoval bych třeba tohle, za málo peněz, hodně muziky. https://elektro.bazos.cz/inzerat/69701051/Reprobed ny-8-ohm.php
Elektronika Praha, svého času vyráběla dost kvalitní výrobky. Uváděné parametry vždy seděly a nehýřilo se nesmyslnými údaji jako třeba 200W, pro patnácti cm. reproduktor. Tyhle bedýnky i s malým zesilovačem podají slušný poslech.

jak píšou jiní bazar.
A když bazar tak nejlepší volbou budou reprobedny z Valašského Meziříčí a doporučuji s reproduktory generace 1980 a mladší tzn.: XYZ a 1234 takže třeba malé dvoupásmové ARS 9210 se skládají z kvalitního výškového reproduktoru ARV 3608 a basové 16cm ARN 5608. Větší 3 pásmové ARS 1038 = ARV 3608, ARZ 4608, ARN 6608.
Pro ty, pro které je důležité HIFI DIN 45500 vyráběla TESLA špičkové reprosoustavy ARS 1058, které byly osazeny 30cm basovým reproduktorem s velmi nizkou rezonancí.

Upozorňuji tato bedna není do paneláku. Její basový projev umocněný poloprostorem ležící bedny na podlaze zanechá nezkreslené a neztlumené basy po několik pater nahoru i dolů k šílené radosti vašich sousedů.

Českou bednou nic nezkazíte, když vám reproduktorek odejde, už se prodávají náhrady protože Teslu ve Valmezu vytunelovali. Přeji vám šťastnou ruku.