Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vysoka spotreba, trhany start

Zdravim, mam staru feliciu 1.3mpi a zacal som mat vysoku spotrebu okolo 10 litrov, co predtym nebyvalo, k tomu obcas jednotka trha pri rozbehu? zda sa mi, ze aj otacky na volnobehu trochu kolisaju, ked sa auto zohreje, ide ok, tah normalny, lambda sonda? skrtiaca klapka? diky za rady

neviem ci FABY maju byt fabie a ty si sa pomylil, alebo tak volas feldu, v kazdom pripade, spotreba je okolo 10 litrov, co sa mi zda vela, auto ma len 56 tisic nabehane, treba to dat niekam na diagnostiku, alebo sa to da vymenit aj doma, teda, aby som mal zaruku, ze je to ok ...

hej, pozeral som, len tie otacky trosku, motor taha normalne potom, trha ho tiez len sporadicky pri rozjazde, no a ta spotreba bola 10 litrov v poslednom case, ale vacsinu z toho som jazdil po meste za studena kratke vzdialenosti...ale pojdem to dat na diagnostiku, uvidime

deravá membrána v spodnej AC pumpe, skontroluj, či nesmrdí olej po benzíne alebo nepribúda olej na ryske. Benzín tečie do olejovej vani ak je poškodená membrána.

Spuchrená hadica do palivovej nádrže, tečie benzín po cestách.

To je ešte karburátor? Potom vymeň obohacovač a membránu k malej AC pumpe, skontroluj a premaž bimetal na sýtiči silikónovým olejom.