Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Dřevoplastové terasy - vzhled bližší dřevu

Dobrý den,

přemýšlíme na materiálem na terasu. Sice se nám líbí dřevo, ale děsí nás představa, že bychom měli terasu dvakrát ročně natírat. Proto nás zaujaly dřevoplastové terasy, protože ty jsou prý "bezúdržbové" a nemusejí se natírat.
Viděla jsem plot z dřevoplastových prken, takové cihlově červené, ale přišel my hrozně jednotvárný - pořád stejná barva, maximálně nějaké drážkování, ale jinak "nuda".
Nevíte, jestli existují i dřevoplastová prkna na terasy, která by byla vzhledem bližší dřevu?
A jaké máte s dřevoplastem na terase zkušenosti? Opravdu vydrží?

Děkuji moc za rady.

Katka

Téma je přes 2 roky staré - zamykám. (Kurt)

pokud mate terasu na jizni stranu, pekelne to hreje.. v lete se po tom v podstate neda chodit..

pokud nenechate mezeru mezi napojenim prken, diky roztazeni se prkna zvedaji a nevypada to pekne..

zkuste kamenny koberec, to je taky bezudrzba, pekna, vyrazne levnejsi nez WPC