Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potisk vlastního trička

Dobrý den,
prosím o doporučení stránky na tvorbu vlastního potisku trička na základě vlastních zkušeností.
Bude to dárek a tak peníze zase tak nehrajou roli, pokud to nebude víc jak 1000,-, není problém.

Stránek je plno, ale bojím se kvality, proto prosba o nějakou konkrétní zkušenost, jde mi především o kvalitu .

Děkuji předem všem.

Asi za pětikilčo, možná míň, záleží na materiálu, je toho hodně, co se dá na triko nablemcnout. Pozor, zažehluje se to vyšší teplotou, triko musí být plně bavlněné, ani žďabec úmělotiny, nebo ti z toho vrátíme úhledný škvarek. U mně ve firmě, jsi-li z Prahy a okolí, přijeď se podívat. Co se týče kvality, zatím nám to na hlavu nikdo nenaházel. :-)