Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakou el. frézu na sních?

Ahoj, chci koupit el. frézu na sních. Bude se používat jenom na cestičku od dveří k silnici cca. 10 m, šířka 50 cm. myslím že el. by mohla stačit. Ale nevím jakou značku aby vydržela víc jak jednu zimu. Nebydlím na horách, metry sněhu u nás nemáme. Díky za rady

Koupil jsem elektrické hrablo ABG City Master je na 220v je super prašan hází cca 5m . ale loni jsem ho požil 2 x protože než natáhnu kabel tak mám prometeno ,jinak na tvoji cestičku na dvoje projetí vedle sebe ideál .Pokud náš zájem můžem se dohodnout jsem okres Nymburk