Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hudba v autě-výstup z telefonu-bez rádia-přímo do repro

Dobrý den,pořídil jsem vozidlo bez rádia a investuji do nejrůznějších věcí a rádio není priorita(to je Mpacket,gumy,preventivní výměna kapalin,kotouče a tak.. nechci kupovat nějaké za pár korun prozatím),přesto bych si v autě občas něco poslechnout chtěl.Klasické rádio ani CD nepoužívám,prakticky výhradně poslouchám v druhém voze hudbu přes aux z telefonu nebo mp3…Můj dotaz zní zda jde nějak dostat zvuk z telefonu (tj 3,5mm jack) do reproduktorů auta bez rádia.Nepotřebuju nějak extrémě vysokou hlasitost,jen vůbec nevím zda je to možné popř jaké součástky a redukce koupit.
t
http://www.instructables.com/id/No-cd-Player-want- music-in-your-car-No-Problem/ našel jsem toto,boužel bez fotek postupu..Je možné to sestrojit bez toho zesilovače?Popř kde koupit malý jednoduchý zesilovač potřebný pro toto?Na inzerátech nebo v eshopech jsem objevil pouze velké a drahé kusy místo kterých rovnou můžu pořídit rádio co umí aux/usb.
Díky za věcné odpovědi k tématu.

nevyznam se v tom ani trošku,takže postavit si je pro mě nereálné,naštěstí znám pár lidí pro které ano.Můžu se zeptat na přibližné náklady na stavbu ať vím jestli to má vůbec smysl? Aspon rámcově..Kolem 20-40e uz jsem schopny koupit jeté rádio s auxem,takže to pro me neni vyhodna cesta..maximalně bych to bral tak že mi interier nebude przdit hnusné rádio co se tam nehodí a povedlo by se mi to tam hezky zakomponovat...