Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení elektriny

Chalupa je skolaudovaná, elektrikármi zapojená, teda nerieš pospájanie kabeláže v prípade nuláku a zeme ak nie sú tieto zemniace prípoje priamo v prívode z IS (stĺp v zemi) načisto preseknuté.

Zem by si bol následne nútený k fázi ťahať zo zemniacej dosky zakopaného hromozvodu prepojenej ako bonus na vodovodnú armatúru či ústredného kúrenia. (Ako mukli v komunistických lágroch a väzbách ťahali zo stropnej lampy fázu 220V, umne zvinutú vodivým káblikom vyrobený z obalu Al zubných pást, smerom do ponoráku vyrobený z dvoch žiletiek oddelené medzi sebou sirkami, napojené kostrou k radiátoru ÚK).

Za zlatých komunistov sa ťahali pod omietkami výhradne dva káble do zásuviek z rozvodov a sme tu, zdraví, pri sile, vzdelaní, poslušní, eštébákmi prevychovaní, poctiví, pracovití intelektuáli aj bez amerického, kapitalistického, západného Lega. Stačili nám hračky vyrobené starými rodičmi zo šúpolia - po našom "bábky zo šúpolia", no a tí ešte chudobnejší, boľševikmi, udavačmi okradnutí, sa do sýtosti vyhrali v kúte s dreveným polienkom.

Hustýýý.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny