Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přívod vody do nádržky wc

Dobrý den,
k vysoko položené nádržce wc je přívod vody měděnou rourkou dlouhou asi 1,5 m.
Protože se na konci rozpadla připojovací matička, bude třeba nová přívodní hadička. I kdybych sehnal tu matku, přes koncový rantl ji nepřendám.Je to míra 1/2.
JAKOU KOUPIT a kde v Praze- Mělník.
Děkuji.

Z Prahy na Mělník po staré a na Krauzovně u Ptáčka. V Praze je možností halda. Nejméně 4 x Ptáček (v trase Praha - Mělník asi nejlépe v Holešovicích), mnoho a mnoho instalatérských obchodů a nakonec dražší varianta se slabým poradenstvím v marketech, Bauhaus, Hornbach, Obi, Baumax.

Zdravím, použijte úplně novou opředenou hadičku- tzv. pancéřová hadice v provedení nejspíše 3/8"-1/2" matka-matka. Plastovou bych opravdu nebral, prý hodně praská. Hadičku kupte akorát či mírně delší kvůli ohybům-nesmí být překroucena.:-)