Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plovoucí podlaha

Dobrý den,
chtěla jsem se poradit ohledně pokládky a výběru plovoucí podlahy.Bydlíme v pronajatém bytě a je zde dost nepěkné lino,tak bych chtěla položit plovoučku.Jelikož je to jenom pronájem a budeme tady asi 2-3 roky,myslela jsem,že bych vybrala nějakou levnou ( v obi nyní měli akce do 100,--).Tak nevím jaké jsou s tím zkušenosti?? A jelikož je lino (podlaha) rovné, můžeme jí položit rovnou na to lino??
Také by mě zajímalo,kdybych třeba investovala do dražší a kvalitnější plovoučky,jde zpátky rozebrat a použít znovu??
Předem děkuji za odpovědi a vaše názory.
Andys

Dobrý den, když už pokládat (já osobně bych to asi nedělala, když jste tam jen 3 roky), tak rozhodně nějakou levnější, z důvodů, které tady už padly. V obchodních domech se dají sehnat i v té nižší ceně na ty 3 roky roky podlahy v dostačující kvalitě, nebo využijte sezónních výprodejů u některého ze specializovaných prodejců (momentálně třeba tyto laminátové podlahy).

Dobrý den, pokud to má zámky a ne jen drážky, mohla by být na tu chvíli dostačující. I když si připlatíte, ta kvalita nebude zas o moc větší. Tutíž moc nepočítejte s tim, že za 3 roky si ji rozeberete a odnesete. To by musela být nějaká opravdu kvalitní. A i tak výrobci doporučují po rozebrání a opětovném skládání spoje lepit. Na lino by to jít mohlo, samozřejmě na něj dát ještě podložku. Ještě bych zkusil domluvit se s majitelem , jestli by se nechtěl zapojit ;-)

no madam,i když koupíte podlahu za 1000kč/m2 tak to že ji po 3letech rozeberete tak ji už zpátky dohromady nedáte.a pokud dáte a bude vám pár metru chybět tak už ji neseženete. osobně bych volil když to teda musí být tak plovoucí podlahu tedy za těch 100kč. ale celkově jsou plovocí podlahy na 2 věci :-)

Taky jsem měl domluvený pronájem bytu na 3 roky - po generální opravě (elektro instalace, omítky, malování) si paní vzpoměla, že nemá kde bydlet a skončil jsem. Doživotně do pronajatého bytu nevložím ani korunu. Skrblík Ostrava