Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou otevřít zadní dveře u Fabie

Zdravím,neví někdo,jak otevřít ZL dveře u Š.Fábia,když nereagujou na kliky,ani na centrál?Kolík je zatlačen a na centrál nereaguje.Když zatáhnu za vnitřní kličku,tak vyleze,ale dveře se neotevřou,když jí pustím,tak opět zaleze.Venkovní klika jde ůplně naprázdno.Jde nějak šetrně rozdělat tapecing při zavřených dveřích popř jdou nějak otevřít dveře zevnitř?Předem dík za odpovědi::)

[post-5-1152775754.jp g]jde rozdelat ta klika, jak vnitrni tak venkovni.

-Zacni tou vnitrni,jsou tam sroubky, ty povol kliku vydej a snaz se nic nedpojovat

-najdi tahlo k zamku.pokud bude odpojeny klice mas vyhrano zatahni a otevri dvere, rozdelej tapecirunk a nasad tahlo -smontuj to do kupy.

-jestli je odpojeny na na zamku sezen si nejekej hacek a pokus se to zahaknout a otevrit.nasad to a smontuj to.

ten tapecirunk se da rozebrat i pri zavrenych dverich ale budou se ti plest sedacky ale jde to taky.

[post-5-1152775754.jp g]

[ file: 1763-3.jpg]

Já mám upadlý kryt té části, která je na dně kufru, jestli slyšíš cvakání, ale nic se neděje, je to tím válečkem vespod. stačilo s tím zavendlovat a po otevření namazat. Najdi si náhr. díl zámek Fabie, ať víš jak to vypadá, teď to fotit nepůjdu.

Jo,jednou se mi to náhodou podařilo,tak jsem odpojil kábliky ve dveřích vedoucí k zámku a od té doby zamykám ručně čudlem,raději::)
P.S. Dodnes mi nikdo nedokázal poradit,co s tím,včetně autorizovaného servisu,kde by vyměnili půlku auta s nejistým výsledkem:-?

Mně začalo blbnout centrální zamykání postupně u třech dveří, tak sem se letos dokopal k tomu, abych dal auto do servisu. Nějak se mi nechtělo kurvit tapecírunky doma. Prý je to běžná závada, u motorků co zámky odemykají a zamykají se zeslabí magnety a motorek to neutáhne. Prý mi tam dali nové motorky z druhovýroby, originální by stály o hodně víc. Tak jsem si řekl o ty vyměněné, abych se podíval, jak to funguje. Opravdu tam je malý elektromotorek se šnekovým převodem, myslel jsem, si, že je tam elektromagnet.
[d59a55204fc48a4e938d9b277a27]